Łazienka to więcej niż kąpiel zaczynasz w niej swój dzień i kończysz.

Płytki ceramiczne do łazienki

Płytki ceramiczne do łazienki cechują wyjątkowe walory użytkowe i estetyczne. Są to produkty łatwe w pielęgnacji, wytrzymałe na obciążenia i odporne na wilgoć. Ponadto odznaczają się długim okresem używalności. Płytki ceramiczne będą prezentowały się doskonale nawet po wielu latach. Mogą być układane zarówno na ścianach, jak i podłogach. Należą do bardzo ekonomicznych i ekologicznych materiałów budowlanych. Oferujemy płytki ceramiczne w różnorodnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Dostarczamy produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych dostawców - m.in. firm Cersanit, Paradyż, Opoczno. Przy wyborze płytek należy kierować się nie tylko ich wyglądem, ale także parametrami technicznymi. To bardzo ważny czynnik, który decyduje o przeznaczeniu płytek i ich trwałości. Oferujemy kafle i płytki ceramiczne do łazienek w konkurencyjnych cenach.

Wizualizacja łazienek


Łazienkę można urządzić samodzielnie, ale można również skorzystać z profesjonalnych usług projektowania wnętrz, jakie oferuje firma Biesiadecka. Możemy nieodpłatnie zaprojektować Państwu łazienkę wraz z wizualizacją i dokładnym kosztorysem, a następnie polecić sprawdzonych fachowców i pomóc dobrać odpowiedni osprzęt. Wizualizacja łazienek umożliwi perfekcyjne dopasowanie wyposażenia łazienki do konkretnego wnętrza, tak aby pomieszczenie było funkcjonalne, a aranżacja prezentowała się atrakcyjnie. Wizualizacja łazienki to poglądowe przedstawienie w formie grafiki 3D finalnego efektu wykonania projektu, dzięki czemu klient będzie mógł sobie wyobrazić, jak ostatecznie będzie wyglądała jego łazienka po ukończeniu remontu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oświetlenie łazienki


Jedno duże źródło światła nigdy nie da takiego efektu, co kilka mniejszych punktów.

Nie tylko będzie się łatwiej malować, czy golić. Będzie jaśniej, nowocześniej a dzięki nowoczesnym źródłom światła jak oprawki LED - oszczędniej. Jeśli są Państwo na etapie planowania nowej łazienki, czy remontu obecnej - zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą w optymalnym doborze materiałów takich jak płytki ceramiczne czy kafle.

Płytki


Jakie płytki do łazienki?

Przy wyborze płytek do łazienki powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ich urodę, ale i przede wszystkich na parametry techniczne. To bardzo ważny czynnik, decydujący o ich przeznaczeniu, trwałości i pozwala przewidzieć jak łatwe będą do utrzymania czystości. Pierwszym ważnym parametrem jest nasiąkliwość mierzona w procentach - w przypadku łazienki parametr ten powinien wynosić około 3%.

Podłoga w łazience jest narażona na kontakt z wodą i dlatego powinna posiadać powłokę antypoślizgową. Parametr ten określany jest przez producentów w skali od R9 do R13, gdzie im wyższa liczba tym mniej śliska powierzchnia płytek.


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499