Łazienka to więcej niż kąpiel zaczynasz w niej swój dzień i kończysz.

Nasze propozycje


Wiecie już, jak będzie wyglądała Wasza łazienka?

Zapraszamy do naszego salonu w Jelczu-Laskowicach, po płytki, dekory, fugi i wszystko to, co będzie Wam potrzebne. Oferujemy najwyższą jakość gwarantowaną przez naszych renomowanych dostawców - m.in. Cersanit, Paradyż, Opoczno.

Dlaczego warto kupić płytki i kafle u nas?

Nasze ceny płytek i kafli do łazienek są często niższe niż w okolicznych marketach. Posiadamy własny transport i dowozimy towar bezpłatnie we wskazane miejsce. Możemy też pomóc zaprojektować Wam łazienkę wraz z wizualizacją i dokładnym kosztorysem a następnie polecić sprawdzonych fachowców i pomóc dobrać odpowiedni osprzęt.

Oświetlenie łazienki


Jedno duże źródło światła nigdy nie da takiego efektu, co kilka mniejszych punktów.

Nie tylko będzie się łatwiej malować, czy golić. Będzie jaśniej, nowocześniej a dzięki nowoczesnym źródłom światła jak oprawki LED - oszczędniej. Jeśli są Państwo na etapie planowania nowej łazienki, czy remontu obecnej - zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą w optymalnym doborze materiałów takich jak płytki ceramiczne czy kafle.

Płytki


Jakie płytki do łazienki?

Przy wyborze płytek do łazienki powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ich urodę, ale i przede wszystkich na parametry techniczne. To bardzo ważny czynnik, decydujący o ich przeznaczeniu, trwałości i pozwala przewidzieć jak łatwe będą do utrzymania czystości. Pierwszym ważnym parametrem jest nasiąkliwość mierzona w procentach - w przypadku łazienki parametr ten powinien wynosić około 3%.

Podłoga w łazience jest narażona na kontakt z wodą i dlatego powinna posiadać powłokę antypoślizgową. Parametr ten określany jest przez producentów w skali od R9 do R13, gdzie im wyższa liczba tym mniej śliska powierzchnia płytek.


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499