Płytki w salonie? Najnowsze trendy udowadniają, że może to być świetnym rozwiązaniem. Nowe kolekcje inspirowaną np. naturą, pozwalają wytworzyć niesamowity klimat.

Płytki ceramiczne do salonu – Wrocław, Oława, Oleśnica


Podłoga w salonie powinna stanowić doskonałą oprawę do wystroju wnętrza. Idealnie podkreślać styl domu, stanowić tło do wyeksponowania mebli i innych sprzętów, a także zaznaczać poszczególne strefy w mieszkaniu. W ofercie naszych podłogowych płytek ceramicznych do salonu znajdą Państwo kolekcje zarówno nowoczesne i nowatorskie, jak i klasyczne odwołujące się do tradycji. Faktura i wzory produktów dostępnych w naszej ofercie często nawiązują do motywów natury - przestrzeni i zwierząt z różnych kontynentów. Idealnie pasują do dużych powierzchni. Płytki ceramiczne do salonu ze wzorem naturalnego drewna to trwalsza alternatywa dla desek czy paneli podłogowych. Idealnie nadają się do montażu ogrzewania podłogowego. Dodają przytulności i ciepła.

Mogłoby się wydawać, że płytki nadają się tylko do zastosowania we wnętrzach o charakterystycznym, wymagającym odpowiedniego wykończenia sposobie eksploatacji – w kuchni oraz w łazience. Nic bardziej mylnego! Obecnie ten materiał stosuje się powszechnie także w salonach, którym dodaje unikatowego charakteru i stanowi idealne tło dla mebli i dodatków. Płytki ceramiczne do salonu zasadniczo nie różnią się parametrami od tych, które wybieramy do kuchni czy łazienki. Również są odporne na ścieranie, działanie wilgoci czy nacisk. Warto jednak pamiętać, że nieco inaczej prezentują się w tego typu wnętrzach.

Jeśli potrzebują Państwo porady przy zakupie płytek do salonu, z przyjemnością doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Nasi fachowcy przedstawią dostępną ofertę oraz dopasują płytki do charakteru i stylu aranżacyjnego wnętrza. Staramy się, aby wszyscy klienci wychodzili z naszego salonu zadowoleni z zakupu. Zapraszamy!

Płytki z gresu


Gres szkliwiony jest często inspirowany prawdziwymi kamieniami o charakterystycznej strukturze wewnętrznej.

Jaki gres? szkliwiony czy polerowany?

Oferta gresu szkliwionego jest zazwyczaj bardzo bogata pod kątem kolorystyki i wzornictwa. Płytki te są bardzo odporne na uszkodzenia i praktycznie nienasiąkliwe (nie wymagają impregnacji). Ich stosowanie zaleca się do pomieszczeń o umiarkowanym ruchu.

Płyty z gresu polerowanego mogą być z kolei bardzo śliskie w momencie ich kontaktu z wodą. Proces polerowania pogarsza również odporność płyt na plamienie, co skutkuje koniecznością ich impregnacji (część z nich jest już impregnowana fabrycznie). Gres polerowany jest też bardziej podatny na zarysowania powierzchni, dlatego nie polecamy go do pomieszczeń w których odbywa się intensywny ruch.


Gwarantujemy, że bez trudu dobiorą Państwo odpowiednie płytki do domów i mieszkań urządzonych w klimacie rustykalnym, pałacowym czy modernistycznym. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiednich płytek do salonu.


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499