Taras jest jeszcze domem, ale i już ogrodem. Dlatego możemy tam wypić poranną kawę, ale i zaprosić gości na podwieczorek lub grilla.

Płytki tarasowe – odporne na czynniki atmosferyczne


W trakcie urządzania domu warto poświęcić swój czas na przemyślenie aranżacji oraz nawierzchni tarasu. Płytki tarasowe powinny być przede wszystkim odporne na zarysowania, wytrzymałe i nienasiąkliwe. Płytki dostępne w naszej ofercie produkty doskonale sprawdzą się na tarasie. Ich estetyka odpowiada na trendy ze stron najnowszych katalogów wnętrzarskich. Płytki to rozwiązanie chętnie stosowane w nowoczesnych projektach domów. W sprzedaży dostępne są najwyższej jakości nowoczesne płytki tarasowe w konkurencyjnych cenach, które pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Jakie płytki na taras?


Wybierając płytki na taras, najlepiej zdecydować się na wyroby betonowe: gres, klinkier, terakota. W naszym salonie znajdą Państwo mnóstwo modeli płytek, które różnią się fakturą, kolorem i kształtem. Kafelki stosowane na zewnątrz powinny być mrozoodporne (nasiąkliwość poniżej 3%), nieścieralne oraz nieśliskie. Można wybrać chropowatą powierzchnię. Oferujemy także płytki basenowe.


Płytki uznanych marek

Nasze płytki sprowadzamy od uznanych producentów. Dlatego też cechują je najwyższa jakość wykonania oraz wysoki poziom wytrzymałości. Mamy zarówno produkty przeznaczone do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W asortymencie Biesiadecka znajdą Państwo płytki ceramiczne do łazienki, do kuchni czy salonu oraz niezwykle odporne płytki na balkony i tarasy. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale także fachowym doradztwem w kwestii wyboru płytek pod względem jakości, parametrów technicznych czy wyglądu. Dopasujemy kafelki do każdego stylu aranżacyjnego wnętrza, abyście mogli cieszyć się Państwo wysokim komfortem ich użytkowania oraz estetyką pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą płytek proponowanych przez firmę Biesiadecka z Wrocławia. Doradzimy Państwu podczas ich zakupu i pomożemy dopasować wyroby pod względem stylistyki do pozostałych elementów pomieszczenia. Gwarantujemy korzystne ceny i wiele modeli płytek dostępnych od ręki. Zapraszamy!


Potrzebna pomoc przy wyborze płytek na taras?

+48 697 328 499