Łazienka to więcej niż kąpiel zaczynasz w niej swój dzień i kończysz.

Płytki ceramiczne do łazienki - Wrocław, Oława i Oleśnica

Płytki ceramiczne do łazienki cechują wyjątkowe walory użytkowe i estetyczne. Są to produkty łatwe w pielęgnacji, wytrzymałe na obciążenia i odporne na wilgoć. Ponadto odznaczają się długim okresem używalności. Płytki, których jesteśmy dystrybutorem będą prezentowały się doskonale nawet po wielu latach. Mogą być układane zarówno na ścianach, jak i podłogach czy sufitach. Należą do bardzo ekonomicznych i ekologicznych materiałów budowlanych. Oferujemy płytki ceramiczne do łazienki w różnorodnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Dostarczamy produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych dostawców - m.in. firm: firm Cersanit, Paradyż, Opoczno.

Przy wyborze płytek należy kierować się nie tylko ich wyglądem, ale także parametrami technicznymi. To bardzo ważny czynnik, który decyduje o przeznaczeniu produktów i ich trwałości. Dzięki temu, że jesteśmy fachowcami, którzy doskonale znają się na specyfice konkretnych wyrobów, chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie i doradzimy przy wyborze. Oferujemy kafle i płytki ceramiczne do łazienek w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do poznania oferty salonu z Wrocławia.

Wizualizacja łazienek Wrocław


Łazienkę można urządzić samodzielnie, ale można również skorzystać z profesjonalnych usług projektowania wnętrz, jakie oferuje firma Biesiadecka. Możemy nieodpłatnie zaprojektować Państwu łazienkę wraz z wizualizacją i dokładnym kosztorysem, a następnie polecić sprawdzonych fachowców i pomóc dobrać odpowiedni osprzęt. Wizualizacja łazienek umożliwi perfekcyjne dopasowanie wyposażenia łazienki do konkretnego wnętrza, tak aby pomieszczenie było funkcjonalne, a aranżacja prezentowała się atrakcyjnie. Wizualizacja łazienki to poglądowe przedstawienie w formie grafiki 3D finalnego efektu wykonania projektu, dzięki czemu klient będzie mógł sobie wyobrazić, jak ostatecznie będzie wyglądała jego łazienka po ukończeniu remontu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oświetlenie łazienki


Jedno duże źródło światła nigdy nie da takiego efektu, co kilka mniejszych punktów. Nie tylko będzie się łatwiej malować, czy golić. Będzie jaśniej, bardziej przestronnie a dzięki nowoczesnym oprawkom LED - oszczędniej. Jeśli są Państwo na etapie planowania aranżacji nowej łazienki, czy remontu obecnej - zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w optymalnym doborze materiałów takich jak płytki czy kafle.

Płytki


Jakie płytki do łazienki?

Przy wyborze płytek do łazienki powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ich estetykę, ale i przede wszystkich na parametry techniczne. To bardzo ważny czynnik, decydujący o ich przeznaczeniu, trwałości, który pozwala przewidzieć jak łatwe będą do utrzymania czystości.

  • Pierwszym ważnym parametrem jest nasiąkliwość mierzona w procentach - w przypadku łazienki powinna wynosić około 3%.
  • O trwałości wyrobów świadczy ich ścieralność. Źle dobrane płytki staną się matowe i mało estetyczne.
  • Mrozoodporność – woda wchłaniana przez płytki przy temperaturach poniżej 0°C zwiększa swoją objętość.
  • Wytrzymałość – szczególnie ważna w przypadku płytek przeznaczonych na podłogę w łazience.

Podłoga w łazience jest narażona na kontakt z wodą i dlatego powinna mieć powłokę antypoślizgową. Parametr ten określany jest przez producentów w skali od R9 do R13, gdzie im wyższa liczba tym mniej śliska powierzchnia płytek.

Płytki matowe czy z połyskiem?

Wiele osób zastanawia się, jakie płytki łazienkowe wybrać. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno warianty matowe, jak i z połyskiem. Ich wybór jest uzależniony głównie od tego, na czym zależy klientowi najbardziej oraz w jakim stylu ma być urządzona łazienka. Na powyższe pytanie nie ma zatem jednoznacznej odpowiedzi. Jedne lepiej sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie potrzeba dodatkowego oświetlenia, inne zaś dobrze wyglądają na dużych przestrzeniach. Należy także wziąć pod uwagę aspekty praktyczne płytek – matowe są zdecydowanie mniej śliskie niż z połyskiem.


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499