Płytki w salonie? Najnowsze trendy udowadniają, że może to być świetnym rozwiązaniem. Nowe kolekcje inspirowaną np. naturą, pozwalają wytworzyć niesamowity klimat.

Płytki do salonu


Podłoga w salonie powinna stanowić doskonałą oprawę do wystroju wnętrza. Idealnie podkreślać styl domu, stanowić tło do wyeksponowania mebli i innych sprzętów, a także zaznaczać poszczególne strefy w mieszkaniu. W ofercie naszych płytek podłogowych znajdą Państwo kolekcje zarówno nowoczesne i nowatorskie, jak i klasyczne odwołujące się do tradycji. Faktura i wzory płytek podłogowych dostępnych w naszej ofercie często nawiązują do motywów natury - przestrzeni i zwierząt z różnych kontynentów. Idealnie pasują do dużych powierzchni. Płytki ze wzorem naturalnego drewna to trwalsza alternatywa dla desek czy paneli podłogowych. Idealnie nadają się do montażu ogrzewania podłogowego. Dodają przytulności i ciepła.

Płytki z gresu


Gres szkliwiony jest często inspirowany prawdziwymi kamieniami o charakterystycznej strukturze wewnętrznej.

Jaki gres? szkliwiony czy polerowany?

Oferta gresu szkliwionego jest zazwyczaj bardzo bogata pod kątem kolorystyki i wzornictwa. Płytki te są bardzo odporne na uszkodzenia i praktycznie nienasiąkliwe (nie wymagają impregnacji). Ich stosowanie zaleca się do pomieszczeń o umiarkowanym ruchu.

Płyty z gresu polerowanego mogą być z kolei bardzo śliskie w momencie ich kontaktu z wodą. Proces polerowania pogarsza również odporność płyt na plamienie, co skutkuje koniecznością ich impregnacji (część z nich jest już impregnowana fabrycznie). Gres polerowany jest też bardziej podatny na zarysowania powierzchni, dlatego nie polecamy go do pomieszczeń w których odbywa się intensywny ruch.


Gwarantujemy, że bez trudu dobiorą Państwo odpowiednie płytki do domów i mieszkań urządzonych w klimacie rustykalnym, pałacowym czy modernistycznym. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiednich płytek do salonu.


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499