Płytki w salonie? Najnowsze trendy udowadniają, że może to być świetnym rozwiązaniem. Nowe kolekcje inspirowaną np. naturą, pozwalają wytworzyć niesamowity klimat.

Salon - centrum życia


Jakie płytki do salonu?

Podłoga powinna stanowić doskonałą oprawę do wystroju wnętrza. Idealnie podkreślać styl domu, stanowić tło do wyeksponowania mebli i innych sprzętów, zaznaczać poszczególne strefy w mieszkaniu.

W ofercie naszych płytek podłogowych znajdziecie kolekcje zarówno nowoczesne jak i klasyczne, nowatorskie jak i odwołujące się do tradycji. Bez trudu dobierzemy odpowiednie płytki do domów i mieszkań urządzonych w klimacie rustykalnym, pałacowym czy modernistycznym.

Piękno ukryte w kamieniu


Gres szkliwiony jest często inspirowany prawdziwymi kamieniami o charakterystycznej strukturze wewnętrznej.

Jaki gres? szkliwiony czy polerowany?

Oferta gresu szkliwionego jest zazwyczaj bardzo bogata pod kątem kolorystyki i wzornictwa. Płytki te są bardzo odporne na uszkodzenia i praktycznie nienasiąkliwe (nie wymagają impregnacji). Ich stosowanie zaleca się do pomieszczeń o umiarkowanym ruchu.

Płyty z gresu polerowanego mogą być z kolei bardzo śliskie w momencie ich kontaktu z wodą. Proces polerowania pogarsza również odporność płyt na plamienie, co skutkuje koniecznością ich impregnacji (część z nich jest już impregnowana fabrycznie). Gres polerowany jest też bardziej podatny na zarysowania powierzchni, dlatego nie polecamy go do pomieszczeń gdzie odbywa się intensywny ruch.

Klimaty z innych kontynentów


Faktura i wzory płytek podłogowych często nawiązują do motywów natury - przestrzeni i zwierząt z różnych kontynentów. Idealnie pasują do dużych powierzchni. Płytki z wzorem naturalnego drewna to trwalsza alternatywa dla desek czy paneli podłogowych. Idealnie nadają się do montażu ogrzewania podłogowego. Dodają przytulności i ciepła.

Na wizualizacji obok: kolekcja Trophy firmy Paradyż


Czekamy na kontakt od Państwa

+48 697 328 499