Płytki ceramiczne

Zapewniamy szeroki wybór płytek ceramicznych do podłóg i ścian. Z naszej oferty chętnie korzystają klienci m.in. z Wrocławia, Oławy, Oleśnicy i Długołęki. Oferujemy wysokiej jakości płytki do łazienek, kuchni, salonów oraz tarasów znanych i renomowanych producentów. U nas można liczyć na produkty marki Paradyż, Opoczno, Tubądzin, Ceramika Końskie, Polcolorit, Vives, Ceramika Plich i wielu innych. W asortymencie znajdują się płytki ceramiczne o różnych wymiarach, kolorach i wzorach. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie produkt spełniający ich oczekiwania i potrzeby.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Przedstawimy katalogi oraz profesjonalnie doradzimy. Pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Czym kierować się podczas wyboru płytek ceramicznych?

Już do wielu lat obserwujemy duże zainteresowanie płytkami ceramicznymi. Są chętnie stosowane w różnych pomieszczeniach, a wynika to z ich wielu zalet. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników. Wśród nich można wymienić:

  • klasę ścieralności,
  • współczynnik nasiąkliwości,
  • antypoślizgowość,
  • odporność na środki chemiczne i zanieczyszczenia;
  • wytrzymałość na zginanie.

Doskonale wiemy, że wybór płytek zależny jest również od gustu klienta. Mogą być Państwo przekonani, że w ofercie znajduje się wiele produktów pasujących do różnych aranżacji wnętrz.

Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefoniczne, e-mailowego lub osobistego w naszym salonie.