Taras jest jeszcze domem, ale i już ogrodem. Dlatego możemy tam wypić poranną kawę, ale i zaprosić gości na podwieczorek lub grilla.

Płytki tarasowe - Wrocław, Oława i Oleśnica


W trakcie urządzania domu warto poświęcić swój czas na przemyślenie aranżacji oraz nawierzchni tarasu. Płytki tarasowe powinny być przede wszystkim odporne na zarysowania, wytrzymałe i nienasiąkliwe. Płytki dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się na tarasie. Ich estetyka odpowiada na trendy ze stron najnowszych katalogów wnętrzarskich. Płytki to rozwiązanie chętnie stosowane w nowoczesnych projektach domów. W sprzedaży dostępne są najwyższej jakości nowoczesne płytki tarasowe w konkurencyjnych cenach.

Jakie płytki na taras?


Wybierając płytki na taras, najlepiej zdecydować się na płytki betonowe: gres, klinkier, terakota. W naszym salonie znajdą Państwo mnóstwo modeli płytek tarasowych, które różnią się fakturą, kolorem i kształtem. Płytki stosowane na zewnątrz powinny być mrozoodporne (nasiąkliwość poniżej 3%), nieścieralne oraz nieśliskie. Można wybrać chropowatą powierzchnię płytek tarasowych. Oferujemy także płytki basenowe.


Warto wiedzieć, że współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Od projektu, przez dobór urządzeń i filtrów na wykonawstwie kończąc. Nasi partnerzy budowali między innymi: kompleks Warszawianki, liczne baseny w hotelach i SPA w Karkonoszach oraz - jako podwykonawca - sieć aquaparków.


Potrzebna pomoc przy wyborze płytek na taras?

+48 697 328 499