Taras jest jeszcze domem, ale i już ogrodem. Dlatego możemy tam wypić poranną kawę, ale i zaprosić gości na podwieczorek lub grilla.

Z naszego doświadczenia


Lokalizacja

Taras warto zlokalizować daleko od ulicy, a więc na tyłach domu. Najlepiej zasłonić go przed wzrokiem sąsiadów, ważne też aby unikać miejsc nad garażem.

Zadaszenie

Idealne rozwiązanie, to pokój z wyjściem na taras i oknami wychodzącymi na trzy strony świata. Dobrym pomysłem jest zadaszenie tarasu w postaci zsuwanej markizy.

A może taras ziemny?

Doskonale łączy dom z ogrodem, jest położony bezpośrednio na gruncie i "nie wystaje" zbyt wysoko ponad poziom ogrodu.

Jakie płytki na taras?


Co polecamy na taras?

Najlepiej zdecydować się na płytki betonowe: gres, klinkier, terakota - daje to Wam mnóstwo możliwości. Wybieracie spośród mnóstwa dostępnych w naszym salonie faktur, kolorów i kształtów płytek.

Jakie parametry techniczne powinny posiadać płytki na taras?

Płytki powinny być mrozoodporne (nasiąkliwość poniżej 3%), nieścieralne oraz nieśliskie. Możecie wybrać chropowatą powierzchnię płytek.

Basen


Tak, posiadamy też płytki do Twojego basenu.

Warto wiedzieć, że współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Od projektu, przez dobór urządzeń i filtrów na wykonawstwie kończąc. Nasi partnerzy budowali między innymi: kompleks Warszawianki, liczne baseny w hotelach i SPA w Karkonoszach oraz - jako podwykonawca - sieć aquaparków.


Potrzebna pomoc przy wyborze płytek na taras?

+48 697 328 499