płytki w salonie
Czy warto zastosować płytki w salonie?
13 listopada 2023
Show all

Jakie płytki sprawdzą się na tarasie?

płytki na tarasie

Urządzając taras, warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich płytek. Powinny być one odporne na czynniki atmosferyczne, estetyczne i funkcjonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które spełnią te wymagania.

Wybór odpowiedniego materiału

Pierwszym krokiem w wyborze płytek tarasowych jest zdecydowanie się na właściwy materiał. Najlepszym rozwiązaniem są betonowe wyroby, takie jak gres, klinkier czy terakota. W naszym salonie płytek ceramicznych klienci z Wrocławia, Oławy, Oleśnicy i okolic znajdą szeroki wybór produktów zarówno do łazienek, kuchni czy salonu, jak i na taras. Zapewniamy wiele modeli płytek o różnej fakturze, kolorze i kształcie. Ważnym parametrem jest także mrozoodporność (nasiąkliwość poniżej 3%), nieścieralność oraz antypoślizgowa powierzchnia. W naszej ofercie znajdziesz również płytki basenowe.

Gwarancja jakości od renomowanych producentów

Nasza oferta obejmuje płytki od uznanych marek, które gwarantują najwyższą jakość wykonania oraz wysoką wytrzymałość. Posiadamy produkty przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W asortymencie Biesiadecka dostępne są płytki ceramiczne do łazienki, kuchni czy salonu, a także niezwykle odporne płytki na balkony i tarasy. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich płytek pod względem jakości, parametrów technicznych oraz estetyki.

Kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą płytek tarasowych firmy Biesiadecka z Wrocławia. Służymy pomocą podczas zakupów, doradzając w kwestii dopasowania produktów do stylistyki wnętrza oraz pozostałych elementów aranżacji. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szeroki wybór modeli dostępnych od ręki. Dzięki naszym płytkom tarasowym, Państwa przestrzeń na zewnątrz stanie się miejscem przyjemnym i funkcjonalnym. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie przy montażu oraz pielęgnacji wybranych produktów.